ЛМКП «Львівтеплоенерго»
«Львівтеплоенерго»
       Львівське міське комунальне підприємство


тепло та затишок у Вашому домі
13.06.2013р. «Львівтеплоенерго» отримає кошти на покращення енергоефективності системи теплопостачання

 

ЛКП «Львівтеплоенерго» отримає пакет фінансування від ЄБРР та Фонду Е5Р. Ці кошти підприємство використовуватиме для модернізації та реконструкції існуючої інфраструктури централізованого теплопостачання в місті. Грантові кошти (10 млн євро від Фонду Е5Р) дозволять профінансувати встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП), а 20 млн євро кредиту ЄБРР скерують на реконструкцію та модернізацію теплових мереж, установку газових міні-ТЕЦ для виробництва тепла та електроенергії, заміну застарілих магістральних трубопроводів та встановлення необхідних систем контролю.

«Сьогодні підписані дві угоди. Перша, грантова угода, менше стосується Львівтеплоенерго, а більше для споживача, для населення. ІТП, які будуть встановлені в будинку, для нас, як для Теплоенерго, дають можливість збалансувати і розуміти споживача, скільки йому потрібно тепла. Щоб ми розуміли у схемі енергозбереження, яка реальна потреба кожного будинку.

 

Друга угода – це загальне тіло кредиту, 20 млн євро, стосується безпосередньо самого підприємства. Безперечно, що сьогодні підприємство має потребу у більших коштах, ніж зафіксовано у договорі. Ця частина, яку ми зможемо реалізувати на найближчі 3-4 роки дає нам можливість більш якісно вирішувати питання постачання тепла для споживачів. Це окупний проект. Ми бачимо, що в процесі впровадження цих проектів протягом 10 років ми не повинні звертатись до міста за допомогою, а за рахунок власних коштів і зекономлених коштів відшкодовувати тіло кредиту та відсотки», - розповів Степан Пакіж, директор ЛКП «Львівтеплоенерго».

Відео тут: http://youtu.be/hxWq-r54V9w

  Повернутись